Dział Handlowy


Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Krystyna Semeniuk – Dyrektor Handlowy

 tel.: +48 728 411 847

 M +48 601 577 799

e-mail: k.semeniuk@atlantapoland.com.pl

Danuta Horodyńska – Z-ca Dyrektora ds. Handlowych

tel. +48 728 411 846

M: +48 601 436 858

e-mail: d.horodynska@atlantapoland.com.pl

Magdalena Siwka – Koordynator ds. Kluczowych Klientów

tel: +48 728 411 843

M: +48 601 676 884

e-mail: m.siwka@atlantapoland.com.pl

Edyta Gromadzka – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel.: + 48 728 411 842

M- +48 601 857 852

e-mail: e.gromadzka@atlantapoland.com.pl

Katarzyna Kłosowska – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel.: +48 728 411 841

M: + 48 691 944 911

e-mail: k.klosowska@atlantapoland.com.pl

Krzysztof Rost – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel. +48 728 411 844

M : +48 609 061 352

e-mail: k.rost@atlantapoland.com.pl

Szymon Bławat – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel. +48 728 411 845

M : +48 669 510 951

e-mail: s.blawat@atlantapoland.com.pl

 

Biuro Obsługo Klienta

Krystyna Hrechorowicz

tel. +48 728 411 848

e-mail: k.hrechorowicz@atlantapoland.com.pl

Katarzyna Kucharska

tel.  +48 728 411 849

e-mail: k.kucharska@atlantapoland.com.pl

Małgorzata Stormowska

tel. +48 728 411 850

e-mail: m.stormowska@atlantapoland.com.pl

Sylwia Iwańska-Marciniak

tel. +48 728 411 944

e-mail: s.iwanska@atlantapoland.com.pl