Dział Handlowy

Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Edyta Gromadzka

Kierownik ds. sprzedaży B2B

tel. +48 728 411 842

M: +48 601 857 852

e-mail: e.gromadzka@atlantapoland.com.pl

 

Karolina Wiechowicz

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 604 543 226

e-mail: k.wiechowicz@atlantapoland.com.pl

 

Katarzyna Kłosowska

Zastępca Kierownika ds. Kluczowych Klientów

tel.: +48 728 411 841

M: + 48 691 944 911

e-mail: k.klosowska@atlantapoland.com.pl

 

Izabela Zdrojewska

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

M: + 48 601 436 858

e-mail: i.zdrojewska@atlantapoland.com.pl

 

Sylwia Iwańska

Specjalista ds. Sprzedaży

M: + 48 728 411 843

e-mail: s.iwanska@atlantapoland.com.pl

 

Krzysztof Rost – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel. +48 728 411 844

M : +48 609 061 352

e-mail: k.rost@atlantapoland.com.pl

 

Szymon Bławat – Specjalista ds. Sprzedaży B2B

tel. +48 728 411 845

M : +48 669 510 951

e-mail: s.blawat@atlantapoland.com.pl

 

Biuro Obsługo Klienta

Krystyna Hrechorowicz

tel. +48 728 411 848

e-mail: k.hrechorowicz@atlantapoland.com.pl

 

Katarzyna Kucharska

tel.  +48 728 411 849

e-mail: k.kucharska@atlantapoland.com.pl

 

Małgorzata Stormowska

tel. +48 728 411 850

e-mail: m.stormowska@atlantapoland.com.pl