Akademia Atlanty 2016

W lipcu 2016 roku w ramach programu stażowego „Akademia Atlanty” przyjętych zostało 13 Stażystów do różnych działów firmy:

  • W Zakładzie Produkcyjnym w Gdańsku staż odbyło 8 osób;
  • W Zakładzie Produkcji Bakalii Konfekcjonowanych we Włocławku staż odbyło 5 osób.

W ramach 4 tygodniowego stażu w firmie, Stażyści poza zadaniami przewidzianymi w indywidualnych harmonogramach stażu uczestniczyli między innymi w:

  • Programie adaptacyjnym, cyklu szkoleń wprowadzających w różne obszary działalności firmy;
  • Wizycie w Zakładach Produkcyjnych w Gdańsku i we Włocławku;
  • Spotkaniach biznesowych;
  • Spotkaniach z koordynatorem HR.

Po zakończonym 4-tygodniowym stażu z grupy przyjętych 13 osób pracę w Atlanta Poland S.A. kontynuują 4 osoby.

Zakończenie programu stażowego 2016

035

Stażyści o nas

Anna Bodnar

staż w Dziale Eksportu

„Program stażowy w Atlanta Poland S.A. jest świetną okazją do poznania różnych obszarów działalności firmy w krótkim okresie. Oferta stażowa Atlanta Poland S.A. skierowana jest do studentów różnych kierunków i obejmuje szereg stanowisk, na które można aplikować. Ważne jest to, że firma zapewnia szkolenia, które pomagają szybko zapoznać się ze światem produktów FMCG oraz przewiduje ścisłą współpracę stażysty z opiekunem. Realizowane inicjatywy oraz wsparcie działu w codziennych czynnościach pozwalają mi na poszerzenie wiedzy oraz rozwój moich kompetencji.”

Kornel Zalewski

staż w Dziale Importu

„Podjęcie decyzji o udziale w stażu w Atlanta Poland S.A. było bardzo dobrym wyborem. Pozwoliło mi to realizować się w dziedzinie, z którą jestem związany ze względu na ukończony kierunek studiów na poziomie licencjatu. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Miałem okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce oraz poznać specyfikę pracy w dziale importu. Atmosfera panująca w przedsiębiorstwie sprzyjała również wypełnianiu wszelkich obowiązków. Zespół współpracował ze sobą i zawsze służył pomocą w trudnych dla mnie kwestiach, a zarazem miałem zapewnioną swobodę, samodzielność i inicjatywę przy wykonywaniu powierzonych zadań.”

Daria Wasilewska

staż w dziale marketingu

„Idealna możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej nabytej podczas studiów w praktyce! Ilość ambitnych wyzwań i ciekawych projektów, w których wzięłam udział, zdecydowanie przewyższyła moje oczekiwania. Podczas otwartej współpracy ze specjalistami Firmy udało mi się rozwinąć swoje zainteresowanie marketingiem i kreowaniem marki, a przede wszystkim miałam szansę poznać wyspecjalizowaną branżę od strony lidera na rynku. Staż w Atlanta Poland S.A.- wartościowe doświadczenie zdobywane w przyjaznej atmosferze!”